کرم کودک فیروز

کرم کودک فیروز

 کرم فیروز

پوست خارجی ترین قسمت بدن است که آن را در برابر گرما، سرما، نور و میکروبها محافظت می کند. همچنین دمای بدن را تنظیم کرده و آب ، چربی و ویتامین D را ذخیره میکند.
پوست در کودکان و بزرگسالان یکی از ارگانهای مهم بدن به شمار می رود که از دو لایه بیرونی ( اپیدرم) و داخلی( درم) تشکیل شده است. لایه بیرونی از سلولهایی به شکل پولک تشکیل شده است و لایه داخلی شامل رگهای خونی و لنفی ، فولیکولهای مو و غدد عروقی است. غدد عروقی، با ترشح عرق، دمای بدن را کنترل کرده و با ترشح چربی از خشکی پوست جلوگیری می نمایند.
 در پوست کودکان به علت تشکیل نشدن کامل غدد عروقی رطوبت و چربی کمتری وجود دارد، که این امر سبب بروز مشکلاتی از قبیل خشکی پوست می شود.
 اریتما توکسیکوم یک مشکل پوستی در نوزادان است که معمولا در ۲ تا ۵ روزاول تولد نوزاد دیده می شود. اریتما واگیردار نیست و به صورت جوشهای کوچک، زردیا سفید رنگی که اطراف آن را هاله ای قرمز پوشانده بروز می کند.
علت بروز آن ناشناخته است و نیاز به درمان خاصی نیاز ندارد و در عرض ۲حدود هفته از بین می رود.
 علاوه بر آن از مشکلات دیگر پوستی دربچه ها اگزما است. علت آن مشخص نیست ، اما بیشتر جنبه ارثی دارد. اگزما در نواحی پیشانی، گونه ها و پوست سر دیده می شود اما ممکن است در بازوها، پاها و قفسه سینه و یا قسمت های دیگر بدن منتشر شود. پوست ناحیه درگیر غالبا خشک و خشن بوده و گهگاه دانه های قرمز رنگ وریزو آبدار هم ظاهر می شوند. علاوه بر آن پوست کودکان مبتلا به اگزما بیشتردر معرض عفونت می باشد.

 از ناراحتیهای دیگر پوستی در بچه ها تماس پوست کودکان با پوشک یا کهنه ی مرطوب و آلوده به مدت طولانی و یا سایش قسمت هایی از بدن کودک است که درون پوشک قرارداردکه این امر موجب التهاب و آسیب پوست می شو د.
 مشکل دیگر پوستی در بچه ها آفتاب سوختگی است . نور خورشید دارای اشعه UV(اولتراویوله) است.این اشعه وقتی به پوست می تابد، ملانین موجود در پوست اشعه UV را جذب می کند و مانع ازصدمه به پوست می شود و چون پوست کودکان ملانین کمتری دارد، بیشتر در معرض آفتاب سوختگی می باشد.

بنابراین با توجه به مشکلات ذکر شده پوست کودکان نسبت به پوست بزرگسالان نیاز به مراقبت و محافظت بیشتری دارد.
در واحد تحقیق و توسعه گروه بهداشتی فیروز جهت رسیدن به فرمولاسیون انواع کرم های فیروز، تلاش بسیاری شده و همواره نیز تداوم دارد.
در انتخاب منابع تهیه مواد اولیه مصرفی در کرم ها در این واحد، نهایت دقت اعمال می گردد و کلیه آنها مطابق استانداردهای ملی ایران و استانداردهای بین المللی BP (British pharmacopia) و usp ( united state pharmacopia) انتخاب می گردند.

کرم بچه فیروز

mahsolat-17

کرم بچه فیروز با داشتن فرمولی خاص و موثر با ترکیبی از لانولین و بیزواکس و پارافین لایه ای محافظ روی پوست ایجاد کرده که علاوه بر حفظ رطوب، محافظ مناسبی برای پوست کودک در برابر التهابات ناشی از ادرار و تماس با پوشک است. 

لانولین موجود در این کرم با تشکیل لایه ای به حفظ رطوبت کمک کرده و باعث نرمی پوست می شود.
موم زنبورعسل موجود در این کرم با ایجاد لایه ای نازک روی پوست خاصیت محافظت پوست در مقابل سرما،‌ باد و عوامل محیطی نامطلوب محافظت کرده و تسکین دهنده و التیام بخش است
التیام بخش پوست در مقابل التهابات ناشی از ادرار
برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن پوست
با PH خنثی
مناسب برای پوست لطیف کودک
مناسب برای مصرف روزانه بزرگسالان 

کرم آلوئه ورا فیروز

mahsolat-21

کرم آلوئه ورا فیروز حاوی عصاره گیاه آلوئه ورا می باشد . عصاره گیاه آلوئه ورا در درمان سوختگی و ترمیم ضایعات سطحی پوست موثر است. وجود آنزیمهایی نظیر آمیلاز، لیپاز وکربوکسی پپتیدازدر گیاه آلوئه ورا موجب بروز خواص ضد التهابی این ترکیب شده است. عصاره آلوئه ورا فیروز همچنین دارای خواص آنتی باکتریال و ضد میکروبی است.

محافظ پوست با قدرت التیام بخشی عالی
حاوی عصاره گیاه آلوئه ورا با خاصیت ضدالتهابی قوی
حاوی لانولین که به صورت لایه ای روی پوست قرار گرفته وباعث حفظ رطوبت و نرم کنندگی پوست می شود.
حاوی موم زنبورعسل که با ایجاد لایه ای نازک روی پوست خاصیت محافظت پوست در مقابل سرما،‌ باد و عوامل محیطی نامطلوب محافظت کرده و تسکین دهنده و التیام بخش است
با PH خنثی
مناسب برای پوست لطیف کودکان
دارای خاصیت آنتی باکتریال و مناسب برای درمان اگزما و زخم های به جا مانده از آکنه
مناسب برای درمان ابتدایی سوختگی های سطحی
مناسب برای درمان کک و مک و لک های پوستی در طولانی مدت
کرم زینک اکساید فیروز

mahsolat-19
زینک اکساید دارای خاصیت جمع کنندگی (قابض کنندگی)و ضد التهابی است و بدون ایجاد حساسیت، دارای خاصیت آنتی باکتریال بوده و همچنین فیلتر محافظی در برابر اشعه خورشید برای پوست می باشد. 

محافظ پوست با خاصیت نرم و مرطوب کنندگی و ضدالتهابی موثر
دارای خواص درمانی و ضد التهابی
محافظت پوست در برابر اشعه خورشید
با خاصیت آنتی باکتریال
نرم کننده پوستهای خشک
محافظ پوست کودکان در برابر التهابات ناشی از ادرار سوختگی

 کرم وازلین فیروز

mahsolat-20

وازلین ماده ای امولینت و چرب کننده قوی است و با ایجاد لایه ای نازک روی پوست از آن محافظت کرده و به حفظ رطوبت پوست کمک می کند. 

محافظ پوست با خاصیت نرم و مرطوب کنندگی عالی
حاوی لانولین که به صورت لایه ای روی پوست قرار گرفته وباعث حفظ رطوبت و نرم کنندگی پوست می شود.
حاوی موم زنبورعسل که با ایجاد لایه ای نازک روی پوست خاصیت محافظت پوست در مقابل سرما،‌ باد و عوامل محیطی نامطلوب محافظت کرده و تسکین دهنده و التیام بخش است
دارای PH خنثی
مناسب برای جلوگیری از خشک شدن و پوسته پوسته شدن پوست
مناسب برای پوست لطیف کودکان
مناسب برای پیشگیری از ادرار سوختگی در کودکان
مناسب برای درمان خشکی لب
مناسب برای پوست های خشک بزرگسالان

مطالب مرتبط

2 نظر

  1. khayat

    سلام ممنون از سایت و محصولالت خوبتون می خواستم بدونم کرم آلوئه ورا بچه فیروز برای صورت قابل استفاده است یا نه؟

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.