گروه تولیدی فیروز به‌عنوان واحد نمونه استانی انتخاب شد

گروه تولیدی فیروز به ‌عنوان واحد نمونه استانی در زمینه تولید لوازم بهداشتی کودک انتخاب و از سوی اداره کل استاندارد استان قزوین مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش فیروز: گروه بهداشتی فیروز با بررسی‌های صورت گرفته برای چندمین سال پیاپی امتیاز لازم برای قرارگیری در فهرست واحدهای نمونه استانی را کسب کرد و به‌عنوان واحد نمونه استانی مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفت.

مدیرکل استاندارد استان قزوین در جلسه شورای استاندارد استان که به مناسبت تجلیل از تولیدکنندگان برتر برگزار شده بود، اظهار کرد: ۱۴ اکتبر هرسال تحت عنوان روزجهانی استاندارد معرفی شده و همه ساله سازمان‌های مرتبط با استاندارد شعاری را برای مردم دنیا در نظر می‌گیرند و شعار امسال “چشم انداز مشترک برای جهانی بهتر” است.

سید سیروس صارمی درباره فرآیند انتخاب واحد تولیدی نمونه گفت: اگر واحد تولیدی در ۱۴ مورد که شامل استمرار در حفظ پروانه برای فرآورده مورد ارزیابی، عدم وجود نقص بحرانی و عمده در سنوات قبل برای فرآورده، کامل بودن آزمایشگاه کنترل کیفیت، صادرات، میزان فعالیت آموزشی، داشتن گواهینامه حلال و…امتیاز کافی داشته باشد به مرحله استانی و کشوری خواهند رسید.

در پایان این جلسه از مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز به‌عنوان تولیدکننده نمونه استانی قدردانی و تجلیل به عمل آمد.
گفتنی است گروه بهداشتی فیروز چندین دوره عنوان واحد نمونه استانی و کشوری سنوات گذشته را نیز در کارنامه خود دارد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.